Spisak svih dobitnika konkursa SUPER JELKA!

objavljeno u Novosti | 0

Poštovani,

Na naš konkurs za  SUPER JELKU stiglo je 117 fotografija!

Kao što se već obavešteni, pobedničku fotografiju poslali su đaci osnovne škole Sever Đurkić iz Bečeja i njima je 7. februara 2011. uručen laptop!

Kompanija BB Minaqua želela je takođe da nagradi i decu iz vrtića “Palčica” iz Novog Sada tako da je 8. februara  za svu decu iz vrtića  organizovana lutkarska prestava “Čudotvorni izvor”.

Uskoro ćete moći da vidite i fotografije sa druženja sa osnovcima iz Bečeja i mališanima iz vrtića “Palčica”!

Kompanija BB Minaqua je odlučila da nagradi SVE učesnike koji su poslali fotografije svojih jelki. Svaki učesnik dobija na poklon paket Minaqua gazirane vode (12 litara)  i paket Minaqua Life negazirane vode (12 litara). U  nastavku pogledajte spisak svih dobitnika!

Molimo one učesnike koji nam još uvek nisu poslali svoje podatke da to učine najkasnije do 5. februara 2011. radi preuzimanja poklon paketa!


Redni broj fotografije / Ime i prezime učesnika / Mesto

1 Vrtic Adrijana Beograd
2 Milkica Lukcic Novi Sad
3 Novak Erika NEPOZNATO
4 Milan Pilić Novi Sad
5 Pavle Ranđelović Niš
6 Mirjana Radišić Stepanovićevo
7 Dragoš Ristić Novi Sad
8 Maja Zlokolica Žabalj
9 Vera Mihailović Novi Sad
10 Igor Šaranović Bečej
11 Aleksandar Gobor Novi Sad
12 Željka Stamenić Novi Sad
13 Dujović Dragana Novi Sad
14 Stevan Zenarju Novi Sad
15 Aleksandra Milanović Ruma
16 Slobodan Bata Belić NEPOZNATO
17 Maja Sekulić Majstorović Bačko Gradište
18 Milen Vučinić Novi Pazar
19 Senka Bajić Novi Sad
20 Una Jurić Zrenjanin
21 Gordana Janevska Knjaževac
22 Nataša Ilić Kragujevac
23 Jovica Gadžić Niš
24 Marija Milošević Požarevac
25 Slavica Velimirović Beograd
26 Dušan Krstić Niš
27 Anja Dvorančić  Beograd
28 Natali Quardan Novi Sad
29 Ivana Živković Novi Sad
30 Adrijana Nedeljković Novi Sad
31 Aleksandra Ristić Novi Sad
32 Stefan Lojpur Novi Sad
33 Stevo Lojpur Novi Sad
34 Teodora Sekrenj NEPOZNATO
35 Miloš Nikolić Smederevo
36 Marjanusic Biljana NEPOZNATO
37 Gordana Stanković Beograd
38 Miroslava Češljević Novi Sad
39 Goran Stanković Beograd
40 Ernest Šanca Rumenka
41 Aleksandar Bogdanović Novi Sad
42 Ljubica Božić Žabalj
43 Igor Šomaz NEPOZNATO
44 Dejan Čobanov Rumenka
45 Dimić Bojana Novi Sad
46 Milovanović Ivana Jagnjilo – Mladenovac
47 Milica Jovanović Brestovik – Grocka
48 Bojan Radosavljević Brestovik – Grocka
49 Andrijana Kovačević Kovin
50 Miloš Antanasković Karavukovo
51 Nikolina Nina Bojic NEPOZNATO
52 Simonida Vujko Beograd
53 Marijana Čeljuska Pirot
54 Uros Drapšin NEPOZNATO
55 Snežana Cvetković Novi Sad
56 Danijela Mijanović Ledinci
57 Jelena Sedlan Novi Sad
58 Časlav Jovanović Kragujevac
59 Darko Salihi NEPOZNATO
60 Dragan Vrska NEPOZNATO
61 Mia Vicković NEPOZNATO
62 Andrea Vrcković Vrska NEPOZNATO
63 Milica Andrić Novi Sad
64 Stefan Posedel Beograd
65 Marija Rosić Beograd
66 Petar Poznanović Zmajevo
67 Suzana Stanojković NEPOZNATO
68 Nataša Šuput Novi Sad
69 Verica Poznanović Zmajevo
70 Snežana Jovanović NEPOZNATO
71 Koky Marković NEPOZNATO
72 Mario Radovanović Beograd
73 Kuzmanović Radmila Novi Sad
74 Jelica Šuput Stepanovićevo
75 Jana Stanisavljević NEPOZNATO
76 Gavra Popov Novi Sad
77 Gala Petrović NEPOZNATO
78 Jadranka Zec Čurug
79 Milan Vračar NEPOZNATO
80 Nemanja Blanuša NEPOZNATO
81 Aleksandra Ogar NEPOZNATO
82 Jelena Savić Šabac
83 Predrag Pejčić  Novi Sad
84 Mirko Radočaj Novi Sad
85 Mirjana Švonja Novi Sad – Veternik
86 Snežana Jovanović NEPOZNATO
87 Nadica Simjanovski Zrenjanin
88 Stanislava Krnić NEPOZNATO
89 Taxi Zeka NEPOZNATO
90 Milos Ajdačić NEPOZNATO
91 Jana Ajdačić NEPOZNATO
92 Natalija Karanović Čelarevo
93 Isidora Bajandić NEPOZNATO
94 Aleksandra Santo Zrenjanin
95 Hana Zaviš Novi Sad
96 Tibor Arva Zrenjanin
97 Isidora Petrušić NEPOZNATO
98 Jelena Vlajkovi Novi Sad
99 Lada Hadžija Novi Sad
100 Bojana Mijatov Subotica
101 Marina Mandić Novi Sad
102 Nemanja Milosavljević NEPOZNATO
103 Jasmina Ćurćić Novi Sad
104 Svetlana Isakov NEPOZNATO
105 Nikola Kercov NEPOZNATO
106 Bajgo Roland NEPOZNATO
107 Nataša Isailović NEPOZNATO
108 Nina Solar Subotica
109 Anja Lukić NEPOZNATO
110 Bezdan Gotivna Devojka NEPOZNATO
111 Jugoslava Pokornik Subotica
112 Vuk Sunić Liman NEPOZNATO
113 Vuk Stevović NEPOZNATO
114 OŠ Sever Đukić POBEDNICI
115 Vrtić Palčica UTEŠNA NAGRADA
116 Igor Janković Novi Beograd
117 Welja Detelinara NEPOZNATO

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone